ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Nová zelená úsporám | EasyHomes projekty Plzeň

Nová zelená úsporám

Stavby pasivních a moderních domů s nižší energetickou náročností, a také rekonstrukce za účelem snížení spotřeby energie mají zelenou! Program Nová zelená úsporám zprostředkovává již od roku 2015 Fond životního prostředí. Skrze tento projekt můžete získat zpět až 50 % nákladů použitých na stavbu či úpravy vaší nemovitosti.

Vyřízení dotace Nová zelená úsporám nechte na nás!

Podmínky pro získání dotace Nová zelená úsporám rozhodně nejsou nesplnitelné. Pro získání podpory tohoto dotačního programu je nezbytné mít na svou stavbu či rekonstrukci vypracovaný projekt a odborný posudek.

Pro naše klienty ale máme dobrou zprávu – vyřízení dotace Nová zelená úsporám nechte na nás. Zpracujeme projekt, navrhneme varianty řešení dotací a zajistíme i odborné posouzení celého projektu. Následně vám pomůžeme s vyplněním celé žádosti o dotaci, popřípadě vás budeme v jednání s úřady zastupovat. Pro vás bude celý proces zcela bez starostí!

Plánujete dřevostavbu? Vylepšete si ji fotovoltaikou nebo tepelným čerpadlem

O dotaci Nová zelená úsporám můžete zažádat, pokud plánujete:

– zateplení nemovitosti (zateplení fasád, stropů, střechy, podlah, výměna dveří a oken)
– stavbu pasivních domů a nízkoenergetických staveb (např. moderní dřevostavby)
– realizaci fotovoltaické elektrárny
– výměnu tepelných zdrojů a vytápění za kotle na biomasu a tepelná čerpadla
– a v mnohých dalších případech

Neváhejte a využijte možnosti výhod dotačního programu Nová zelená úsporám. Ušetřete nemalé peníze, chraňte životní prostředí a udělejte skutečný krok k zelené budoucnosti!


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Scroll to Top