ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Zelená úsporám | EasyHomes projekty Plzeň

Zelená úsporám

Stavby pasivních a moderních domů s nižší energetickou náročností, a také rekonstrukce za účelem snížení spotřeby energie mají v poslední letech zelenou! Program Nová zelená úsporám zprostředkovává Fond životního prostředí a rozběhl se už v roce 2015. Skrze tento projekt můžete získat zpět nemalou část, a to dokonce až 50 %, financí použitých na stavbu či úpravy vaší nemovitosti. 

Podmínky pro získání dotace Nová zelená úsporám rozhodně nejsou nesplnitelné. Pro získání podpory tohoto dotačního programu je nezbytné mít na svou stavbu či rekonstrukci vypracovaný projekt a odborný posudek. S tím vším vám velmi rádi pomůžeme. Zpracujeme projekt, navrhneme varianty řešení dotací a zajistíme i odborné posouzení celého projektu. Následně vám pomůžeme s vyplněním celé žádosti o dotaci, popřípadě vás budeme v jednání s úřady zastupovat.

A na jaké konkrétní projekty můžete o dotaci Nová zelená úsporám například zažádat?

  • Zateplení nemovitosti (zateplení fasád, stropů, střechy, podlah, výměna dveří a oken)
  • Stavba pasivních domů a nízkoenergetických staveb (např. moderní dřevostavby)
  • Solární a fotovoltaické panely
  • Výměna tepelných zdrojů a vytápění za kotle na biomasu a tepelná čerpadla
  • a další.

Neváhejte a využijte možnosti výhod dotačního programu Zelená úsporám. Ušetřete nemalé peníze, chraňte životní prostředí a udělejte skutečný krok k zelené budoucnosti!


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Scroll to Top