ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Projekty rodinných domů | EasyHomes projekty Plzeň

Projekty rodinných domů

Bez projektu se stavba domu neobejde! A nemůže bez něj být vlastně ani zateplení fasády, rozparcelování pozemku či žádná rozsáhlejších rekonstrukce. Ještě než vaše představy dostanou skutečně pevné tvary a zhmotní se pomocí stavebního materiálu, je potřeba zakreslit všechny detaily na papír, konkrétně do projektové dokumentace.

Zabýváme se zpracováním kompletních projektových dokumentací ke stavbám rodinných domů, rekonstrukcím i v rámci podkladů pro dotační program Nová zelená úsporám. A co všechno je přesně součástí balíčku našich služeb a celé projektové dokumentace? Při projektování rodinného domu si nejprve sami ověříme možnost výstavby vašeho bydlení snů s ohledem na územní plán a také možnosti připojení na inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn, kanalizace atd.). Dále provedeme geodetické měření a přistoupíme k tvorbě architektonického návrhu dle vašich konkrétních požadavků a nápadů. Díky zkušeným projektantům v našem týmu pro nás rozhodně není problém vymyslet různá specifická  řešení s ohledem na členitost, složení i celkovou charakteristiku terénu vašeho pozemku, i jiné praktické úpravy a optimalizace na míru vaší vize.

Po odsouhlasení návrhu se společně můžeme pustit, pokud budete mít zájem, také do žádosti o zapojení do projektu Nová zelená úsporám. A jestli si budete přát, vyřídíme za vás také všechna potřebná razítka, schválení, ohlášení nejen pro tuto dotaci, ale hlavně i povolení pro celou stavbu. To vše v rámci služeb inženýringu. Nezbytnou součástí projektových dokumentací staveb rodinných domů je mimo jiné i průkaz energetické náročnosti, který provádíme samostatně i v rámci zpracování kompletní projektové dokumentace.

Sníte o montované moderní dřevostavbě? Nehledejte další firmu, i s tím vám rádi pomůžeme. Naše portfolio služeb je skutečně široké, a to zejména díky našim rozsáhlým zkušenostem se všemi dílčími pracemi a procesy stavby. Navrhneme, vyrobíme a  postavíme vám dřevostavbu na klíč, a to jak katalogové modely bungalovů, patrových i zcela atypických řešení.

S EHSprojekty váš sen o novém bydlení získá nejen skutečné obrysy, ale je opravdovým prvním krokem k jeho realizaci.Proto – domluvte si svou schůzku ještě dnes a kontaktujte nás. 

Vykročte vstříc novému bydlení ještě dnes a kontaktujte nás pro více informací!


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Scroll to Top