ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Realitní kancelář | EasyHomes projekty Plzeň

Realitní kancelář

Cesta k vlastnímu bydlení je pro někoho přímá a lemovaná kvítím, pro jiného zase klikatá, kamenitá a trnitá. Ať už je to tak či tak, aby vaše putování bylo krátké, úspěšné a vyrovnalo se svou náročností maximálně nedělní procházce, vyplatí se si jako průvodce vybrat ostřílenou realitní kancelář.  

Při své volbě vsaďte na naši realitní kancelář EHS Reality. Parta zkušených profesionálů, kteří mají skutečný přehled o všech novinkách a dějství na realitním trhu, dokáže prodat vaši nemovitost na skvělou cenu. Prodej bytu, domu i pozemku v Plzeňském kraji nebyl nikdy jednodušší, protože: 

  • Víme, jak vypadá správná online prezentace nemovitosti 
  • Vytvoříme skvělý popisek nabitý důležitými a atraktivními informacemi pro všechny vážné zájemce
  • Vaši nemovitost si přijedeme sami profesionálně nafotit
  • Rádi se ujmeme i osobních prohlídek domů a bytů, nebo se pojedeme se zájemci podívat na pozemek, pokud je to mimo vaše časové možnosti
  • Postaráme se o veškerý právní servis související s prodejem nemovitosti. Na vás zbude jen výběr kupce a podpis smlouvy.

Neprodáváte, ale chcete koupit? EHS Reality je připravena nabídnout vám pomocnou ruku i v případě koupě nemovitosti v Plzni a celém Plzeňském kraji. Obraťte se na nás a svěřte nám své požadavky a představy o novém bydlení! Poradíme s výběrem bytu či domu dle vybavenosti okolí a vašich nároků. Chcete-li stavět, vybereme s vámi vhodný pozemek. A to i s ohledem na typ stavby (například dřevostavba na klíč), který na něm budete chtít realizovat. Součástí našich služeb je nejen hledání vhodných nabídek přesně pro vás, ale naši finanční specialisté vám pomohou s nejlepším financováním vaší případné hypotéky.

Nekomplikujte si cestu za bydlením snů a kontaktujte nás ještě dnes!


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Scroll to Top