ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Dřevostavby na klíč | EasyHomes.cz Plzeň

Dřevostavby na klíč

Zapomeňte na obecně tradovaný mýtus, že se stavbou domu jsou jenom starosti. Postavíme vám krásnou moderní dřevostavbu na klíč! Sníte-li o vlastním domě se zahradou, ale na druhou stranu vás finanční zatížení v podobě velké hypotéky straší ve snech, montovaná dřevostavba je řešením přesně pro vás. Dřevostavby jsou oblíbené pro svou cenovou dostupnost, atraktivní estetiku a také rychlost realizace – bydlet totiž  můžete už v době, kdy ostatní teprve začínají s výkopem základů.  

Dřevostavby EasyHomes patří mezi k nejkvalitnějším na trhu. Všechny vznikají od nejmenších součástek v našich výrobních halách, a to pod rukama profesionálně vyškolených zaměstnanců. I z toho důvodu vám můžeme nabídnout široký výběr typových modelů bungalovů a patrových dřevostaveb či jednotlivých modulů, které lze vzájemně napojovat a kombinovat, nebo vyrobit dřevostavbu přímo na míru vašim snům a požadavkům. V rámci služby “dřevostavba na klíč” si kromě exteriérové podoby dřevostavby můžete samozřejmě vybrat i specifické interiérové řešení. V ceně řešení na klíč jsou zahrnuty: 

  • Obklady a dlažby
  • Toaleta a umyvadlo
  • Sprchový kout/vana + sprchová hlavice
  • Interiérové dveře včetně obložek
  • Interiérové osvětlení
  • Vodovodní baterie pro koupelnu
  • Elektrický bojler

Design, styl zařízení a finální vzhled se samozřejmě odvíjí od vašeho přání. Mimo to si můžete ovšem navolit i nadstandardní doplňky, jako je například terasa, podlahové vytápění, žaluzie či kompletní pokládku podlahové krytiny. Naší parketou není ale pouze sestavení dřevostavby dle vašeho výběru či představ. Můžeme být vašimi partnery pro celou stavbu. Zajistíme stavební povolení, připravíme projektovou dokumentaci, provedeme veškeré zemní a výkopové práce spolu s pokládkou základů. A pokud byste se náhodou chtěli zapojit do programu Nová zelená úsporám, s vyřízením podkladů a podáním žádosti o dotace vám také rádi pomůžeme.

Naše specializované stránky na dřevostavby na klíč – www.easyhomes.cz


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Scroll to Top